Vanhoja tuloksia

Tuloksia 2016

Ikäkausikisat

www.tilastopaja.fi

Kerava, KLL:n mestaruuskilpailut 10.-11.9.2016

Ikaalinen, Vattenfall-seuracupin finaali MEGA-sarja 3.9.2016

Veteli, 13- ja 12-v. aluehuipentuma 28.8.2016

Alavus, Nuorisokilpailut 22.8.2016

Kajaani, 17- ja 16-v. SM-kilpailut 19.-21.8.2016

Hämeenlinna, 15- ja 14-v. SM-kilpailut 19.-21.8.2016

Alavus, Viiskuntakisat 8.8.2016

Lappeenranta, 22- ja 19-v. SM-kilpailut 5.-7.8.2016

Kristiinankaupunki, 15-9-v. pm-viestit 6.8.2016

Lappajärvi, Vattenfall-seuracup 2. osakilpailu 3.8.2016

Kruunupyy/A, 19- ja 17-v. aluemestaruuskilpailut 29.-30.7.2016

Kuortane, 15-9v. sisuhuipentumat 16.-17.7.2016

Alajärvi, Aluemestaruuskilpailut 12.-13.7.2016

Jämsä/J, Pikajuoksukarnevaalit 10.7.2016

Kauhava, Ottelukarnevaalit (samalla 15-9v. pm-ottelut) 9.7.2016

Alavus/T, 15-9v. pm-kävelyt 5.7.2016

Alavus, Alavuden kansalliset 18.6.2016

Ähtäri, Vattenfall-seuracup 1. osakilpailu 16.6.2016

Laihia, 15-9v. pm-maastot 21.5.2016

Tuloksia 2015

Ikäkausikisat

www.tilastopaja.fi


Heinola, KLL:n SM-kilpailut 12.-13.9.2015

Lapua, Supersisuottelut 6.9.2015

Alavus, Loppukesän kisat 31.8.2015

Laitila, MEGA-sarjan Vattenfall-finaali 29.8.2015

Mustasaari, Aluehuipentuma 12-13v. 22.8.2015

Kauhajoki, Suupohja Games 22.8.2015

Oulu, SM-kilpailut 14-15v. 21.-23.8.2015

Kalajoki, SM-kilpailut 16-17v. 21.-23.8.2015

Seinäjoki, Tonnikisat 19.8.2015

Soini, Viiskuntakisat 18.8.2015

Kankaanpää, Satakunnan pm-kilpailut 9-15v. 15-16.8.2015

Ähtäri, EPU:n sisuviestit 15.8.2015

Hämeenlinna, Piiriottelu 11.8.2015

Alavus, Viiskuntakisat 10.8.2015

Lapua, Aluemestaruuskilpailut 17-19v. 8.8.2015

Kauhava, Nuorten eliittikisat ja aluemestaruuskilpailut 17-19v. 7.8.2015

Kauhava, Vattenfall-seuracup 2. osakilpailu 4.8.2015

Ähtäri, Eläinpuistokisat 1.8.2015

Vaasa/V, Fyrrypinkaisut 30.7.2015

Ilmajoki, Ilkka Games 29.7.2015

Valkeakoski, Nuorten eliittikisat 28.7.2015

Alajärvi/L, Viiskuntakisat 27.7.2015

Vaasa, Sisuhuipentumat 25.-26.7.2015 (tulokset, jossa myös miniottelut lauantai ja sunnuntai)

Virrat, LähiTapiolacup 22.7.2015

Vaasa, Nuorten eliittikisat 21.7.2015

Seinäjoki, Supersport-kisat 20.7.2015

Kurikka, Aluekilpailut 16.7.2015

Virrat, Tähtikisat 15.7.2015

Kauhajoki, Karhu Junior Games 14.7.2015

Alavus/T, 9-15v. ratakävelyn pm-kilpailut 13.7.2015

Kokkola, Aluemestaruuskilpailut 12.7.2015

Lapua, Virkiä Games 9.7.2015

Lappajärvi, Aviisi Games 8.7.2015

Virrat, LähiTapiolacup 8.7.2015

Ilmajoki, Green Games 7.7.2015

Ähtäri, Viiskuntakisat 2.7.2015

Alavus/T, KeskisMikon mittelöt 1.7.2015

Alavus, Nuorisokisat 29.6.2015

Jämsä/J, Pikajuoksukarnevaalit 28.6.2015

Kauhava, Ottelu- ja kävelykarnevaalit 27.6.2015 (samalla EPU:n sisuottelut)

Jämsä, Aitakarnevaalit 25.6.2015

Alavus/T, Viiskuntakisat 22.6.2015

Jyväskylä, Nuorten eliittikisat 18.6.2015

Alajärvi, Viiskuntakisat 15.6.2015

Alavus, Alavuden kisat 13.6.2015

Espoo/Le, Youth Athletics Games 12.-14.6.2015

Jyväskylä, Jyväskylä Games 11.6.2015

Ähtäri, Vattenfall seuracup osa 1 9.6.2015

Virrat, Viiskuntakisat 27.5.2015